🇬🇧

english here

Zespół

Alina Kilian

Dyrektorka

Kierowniczka

Ania Małecka

Koordynatorka

ZGonia Michalik

Nasza misja 

 

Jesteśmy babską społecznością rowerową. Jeździmy dla frajdy, jeździmy, żeby się ścigać, jeździmy na lody, a przede wszystkim sprawiamy, żeby dziewczyny jeździły na rowerach. Babska Korba prowadzi zimowe jazdy grupowe z trenerką wykorzystując platformę zoom,  grupowe jazdy letnie oraz organizuje stypendia dla dziewczyn, które chcą zasmakować emocji ścigania się w wyścigach ultra.

Aktualnie społeczność Babskiej Korby jest na tyle spora, że czas zorganizować dla nich wyścig. Aby jednak łączyć a nie dzielić postanowiłyśmy zrobić wyścig, który otworzy drzwi ultra dla każdej osoby, która pragnie spróbować swoich sił w tego typu imprezie, nie mając nad głową drakońskiego limitu czasu, który niektórych na samym początku mocno paraliżuje.

Zaproponowane przez nad dystanse i formuły wyścigów mają odpowiadać na potrzeby osób początkujących i średnio zaawansowanych, które w następnej kolejności będą mogły wybrać wyścig trudniejszy, a także poza granicami naszego kraju.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalna organizacja:

Każda z nas od lat już doświadcza wyścigów rowerowych ultra w różny sposób. Daje nam to możliwość współpracy, dzielenia się doświadczeniem i połączenia wszystkiego w dobry event! 

Dopasowanie trasy pod osoby rozpoczynające swoją przygodę w świecie ultra 

Przygotowałyśmy wyścig tak, aby osoby, które jeszcze nie miały okazji wystartować w formule "bez wsparcia" miały okazję spróbować swoich sił! 

Pełne wyzwań doświadczenie:

Zarówno gravelowy, jak i szosowy wyścig dostarczają niezapomnianych przeżyć i emocji, niezależnie od poziomu doświadczenia, jaki posiadasz! 

designed by biteofme.com